To już pewne: Kiernan Shipka pojawi się jako Sabrina Spellman w 6. sezonie “Riverdale”

Riverdale sezon 6 Sabrina
Riverdale sezon 6 Sabrina / Foto Prime Movies: Netflix, Warner Bros.

To już pewne: postać Sabriny Spellman z serialu fantasy “Chilling Adventures of Sabrina” pojawi się w 6. sezonie “Riverdale” – innej odcinkowej produkcji pokazywanej przez Netflix. W roli nastoletniej czarownicy pojawi się, oczywiście, Kiernan Shipka.

Sabrina w Riverdale – niespodzianka dla fanów obu seriali

Serial “Chilling Adventures of Sabrina” liczył sobie tylko dwa sezony, ale był faworytem widzów Netfliksa. Popularność tytułowej postaci sprawia, że zostanie ona przywrócona w innym ekranowym hicie. Mowa o “Riverdale” Roberta Aguirre-Sacasy. Obie produkcje bazują na bohaterach znanych z wydawnictw Archie Comics.

Nastoletnia wiedźma Sabrina Spellman – w tej roli Kiernan Shipka – wystąpi gościnnie w 6. sezonie “Riverdale”. Aguirre-Sacasa wyjawił, że twórcy serialu już od pierwszych odcinków próbowali wprowadzić Sabrinę do fabuły. Postać pojawi się w “Riverdale” z jasno sprecyzowaną misją: ma pomóc Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) w chwili jej największego kryzysu. “Na planie zdjęciowym wszyscy stracili głowę i myślę, że fani zareagują tak samo” – powiedział o doświadczeniu pracy z Shipką showrunner.

Obecność nastoletniej czarownicy w świecie znanym z “Riverdale” jest uzasadniona. W piątym sezonie serialu zagościł bowiem wątek nadprzyrodzony.

W Stanach Zjednoczonych start sezonu 6. “Riverdale” przypadł na 16 listopada. Prawdopodobnie już 17 listopada odcinek pierwszy udostępniony zostanie na polskim Netfliksie.

Previous Article
Netflix nadchodzące premiery

Netflix "zrobił notatki". To lista nadchodzących premier oraz potwierdzonych kontynuacji

Next Article
Jake Gyllenhaal Prophet

Jake Gyllenhaal superbohaterem o nadludzkiej sile. Adaptacja komiksu od twórcy "Deadpoola"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share