Kristen Stewart jako księżna Diana: intymne plakaty z filmu “Spencer”. Premiera wkrótce

Spencer film plakaty
Spencer film plakaty / Foto Prime Movies: Neon, Komplizen Film, Fabula, Shoebox, FilmNation Entert., Forum Film

W sieci pojawiły się premierowe plakaty z filmu biograficznego “Spencer”, przedstawiające kolejnych bohaterów. Dramat filmowy o losach Diany, księżnej Walii, ukaże się w polskich kinach już 5 listopada. Rolę główną brawurowo odegrała w nim Kristen Stewart – aktorka znana m.in. z “Azylu”, “Sils Maria” i serii “Zmierzch”. Już teraz wróży jej się nominację do Nagrody Akademii Filmowej.

Spencer film Plakaty z wizerunkami postaci

Na plakatach z dramatu biograficznego “Spencer” widzimy piątkę głównych aktorów w ich filmowych wcieleniach. Są to: Kristen Stewart jako Diana, Jej Królewska Wysokość – księżna Walii, Jack Farthing jako książę Karol, Sally Hawkins jako Maggie – krawcowa i najlepsza przyjaciółka Diany, Sean Harris jako Darren McGrady – osobisty kucharz pracujący dla księżnej, a także Timothy Spall jako mistrz jeździectwa Alistair Gregory.

Na oficjalnej stronie internetowej polskiego dystrybutora (Forum Film Poland) można przeczytać opis fabuły nadchodzącej premiery:

— W małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola już dawno wkradł się chłód. Krążą pogłoski o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości Sandringham mają przynieść spokój i rozładowanie napięć. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania – oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. W tym roku sprawy przybiorą jednak inny obrót…

Reżyserem filmu jest Pablo Larraín – twórca innej ekranowej biografii, “Jackie”, opowiadającej o byłej pierwszej damie Jackie Kennedy.

Previous Article
Joker 2

Joaquin Phoenix o filmie "Joker 2": "Moglibyśmy pociągnąć wątek Arthura, opowiedzieć coś ciekawego"

Next Article
Sanak Vidyut Jammwal

"Sanak": zwiastun nowego filmu akcji z Vidyutem Jammwalem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share