“Paranormal Activity: Next of Kin” – pełny zwiastun. Powrót kultowego horroru

Paranormal Activity: Next of Kin zwiastun
Paranormal Activity: Next of Kin Zwiastun filmu / Foto Prime Movies: Paramount, Blumhouse

Paramount udostępnił pełny zwiastun horroru “Paranormal Activity: Next of Kin” – siódmej odsłony kultowej serii grozy. Akcja filmu tym razem przeniesiona została do wioski Amiszów.

Paranormal Activity: Next of Kin Zwiastun filmu

“Paranormal Activity: Next of Kin” nie przypomina wcześniejszych części serii – większość z nich działa się w domach na typowych amerykańskich przedmieściach. Tymczasem odsłona “Next of Kin” toczy się w osadzie z dala od miejskiego zgiełku, a bohaterowie mogą mieć do czynienia z tajemniczą sektą. Wygląda na to, że twórców zainspirowały horrory jak “Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii” i “Midsommar. W biały dzień”.

W filmie młoda kobieta wyrusza na poszukiwania biologicznych rodziców – została bowiem adoptowana. Trafia do wioski, w której zostanie przyjęta z otwartymi ramionami. Gościnność Amiszów wydaje się odrobinę podejrzana.

Film “Paranormal Activity: Next of Kin” różni się od poprzednich odsłon cyklu. Producent Jason Blum uznał, że wątku znanego z wcześniejszych części “nie dało się już kontynuować”. Chciał, by jego ekipa wymyśliła zupełnie oryginalną i zaskakującą historię, dzięki której uda się odświeżyć franczyzę. Jaki będzie efekt tych prac – tego dowiemy się pod koniec miesiąca. Premiera filmu w serwisie Paramount+ odbędzie się 29 października.

Reboot wyreżyserował William Eubank, twórca dobrze ocenionego horroru science-fiction “Sygnał” z udziałem Laurence’a Fishburne’a, a także ubiegłorocznej “Głębi strachu” z Kristen Stewart. Za scenariusz odpowiada natomiast Christopher Landon – weteran serii, który napisał fabuły do czterech z jej odsłon.

Paranormal Activity: Next of Kin Zwiastun

Previous Article
Furioza zwiastun

Nowy, oficjalny zwiastun filmu "Furioza". Kino akcji o polskim środowisku gangsterskim

Next Article
WandaVision spin-off

Kathryn Hahn wystąpi w nowym serialu. To będzie spin-off "WandaVision"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share