“Peacemaker” – nowy klip promocyjny z serialu HBO Max. Znamy datę premiery

Peacemaker zwiastun
Peacemaker Zwiastun, fragment serialu / Foto Prime Movies: kanał HBO Max w serwisie YouTube

Premiera serialu “Peacemaker” na platformie HBO Max zbliża się wielkimi krokami. Produkcja z Johnem Ceną w roli antytezy superbohatera ukaże się już na początku przyszłego roku: HBO potwierdza, że pierwszy odcinek widzowie zobaczą w styczniu 2022. Z tej okazji odsłonięto nowy klip promocyjny z udziałem tytułowego Peacemakera.

Peacemaker Serial z Johnem Ceną – nowy fragment

Scena, która trafiła na kanał HBO Max w serwisie YouTube, to fragment serialu. Peacemaker podjeżdża pod restaurację swoim samochodem i przysiada się do grupy przyjaciół. Na tylnym siedzeniu jego pojazdu siedzi… trzepoczący skrzydłami orzeł. Zapytany, dlaczego przyszedł ubrany jak “przebieraniec”, odpowiada: “to zwykły kostium”. Ma na sobie strój parodiujący ten należący do Kapitana Ameryki.

“Mój kostium przykuwa uwagę i budzi postrach w sercach” – tłumaczy Peacemaker, ze śmiertelną powagą. John Cena pojawia się w serialu “Peacemaker” jako Christopher Smith. Jego wzniosła ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę. Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele. Rzecz dzieje się wkrótce po wydarzeniach z “Legionu samobójców” (2021), a widzowie uczestniczą w misjach wykonywanych przez Peacemakera.

Pomagierami bohatera w serialu będą Leota Adebayo (w tej roli znana z “Orange Is the New Black” Danielle Brooks), John Economos (Steve Agee), Emilia Harcourt (Jennifer Holland) i Clemson Murn (Chukwudi Iwuji). W obsadzie zobaczymy też Roberta Patricka, Freddiego Stromę i Lochlyna Munro.

Serial “Peacemaker” przygotował James Gunn. Postać tytułowa bazuje na tej z wydawnictw DC Comics.

Previous Article
Les oiseaux ivres

Kanada wybrała swojego kandydata w wyścigu po Oscary. To film o miłości i... kartelu narkotykowym

Next Article
Amanda Bearse

Amanda Bearse, gwiazda "Świata według Bundych", w pierwszej hollywoodzkiej komedii romantycznej o gejach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share