Amanda Bearse, gwiazda “Świata według Bundych”, w pierwszej hollywoodzkiej komedii romantycznej o gejach

Amanda Bearse
Amanda Bearse w obsadzie filmu Bros / Foto Prime Movies: Kadry z serialu “Świat według Bundych” (Fox, Columbia Pictures Television)

Aktorka Amanda Bearse – najbardziej kojarzona z rolą wścibskiej sąsiadki w sitcomie “Świat według Bundych” – dołączyła do obsady filmu “Bros”, szykowanego przez wytwórnię Universal. Będzie to pierwsza mainstreamowa komedia romantyczna o gejowskiej miłości.

Amanda Bearse zasila obsadę komedii Judda Apatowa Bros

Amanda Bearse jest doskonale znana jako Marcy Rhoades – niepoprawna karierowiczka, sąsiadka Ala i Peggy w serialu komediowym “Świat według Bundych”. Aktorka grała tę postać w latach 1987–1997. Pojawiła się w jedenastu sezonach sitcomu, łącznie 236 odcinkach.

Widzowie poznali ją też jako obiekt westchnień głównego bohatera w horrorze komediowym “Postrach nocy” (1985). Aktorka ma na koncie wiele innych filmów: m.in. “Doom Generation – Stracone pokolenie”, “Studenckie wakacje” i “Rodzinę Potwornickich” (1995).

Teraz Bearse dołącza do obsady filmu “Bros”. Będzie to pierwsza komedia romantyczna wyprodukowana przez mainstreamowe studio, której bohaterami będą dwaj zakochani mężczyźni. Obraz ukaże się w kinach dzięki Universal Pictures, a jednym z jego producentów będzie Judd Apatow (“Wpadka”, “Wykolejona”).

Bohaterami “Bros” są dwaj mężczyźni, którzy mają się ku sobie, ale nie znajdują czasu na miłość – są zbyt zapracowani, zupełnie zignorowali życie prywatne, emocjonalne i seksualne. Ponieważ film ma konwencję komedii romantycznej, z czasem odkryją, że łączy ich coraz silniejsze uczucie.

Role główne grają Billy Eichner i Luke Macfarlane – obaj są wyoutowanymi gejami. Amanda Bearse dokonała coming outu jako lesbijka już na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy występowała w “Świecie według Bundych”.

Previous Article
Peacemaker zwiastun

"Peacemaker" - nowy klip promocyjny z serialu HBO Max. Znamy datę premiery

Next Article
House of the Dragon zwiastun

ZWIASTUN: "Ród Smoka" - "House of the Dragon". Kiedy premiera serialu?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share