Donald Sutherland w filmie Ryana Murphy’ego i Jasona Bluma – ekranizacji książki Kinga

Mr. Harrigan's Phone film
Mr. Harrigan’s Phone film / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Donald Sutherland, laureat Oscara za całokształt twórczości, dołączył do obsady filmu “Mr. Harrigan’s Phone”, który będzie ekranizacją opowiadania Stephena Kinga. Pierwsze prace na planie zdjęciowym ruszają w tym miesiącu, a projekt realizowany będzie dla serwisu Netflix.

Mr. Harrigan’s Phone Film na podstawie prozy Kinga. W obsadzie Donald Sutherland

U boku Donalda Sutherlanda pojawi się 18-letni Jaeden Martell (“Na noże”, “Mów mi Vincent”). Film “Mr. Harrigan’s Phone” będzie adaptacją opowiadania Stephena Kinga o tym samym tytule. W Polsce nowela “Telefon pana Harrigana” ukazała się w 2020 roku jako część zbioru opowiadań “Jest krew…”.

Martell pojawił się w przeszłości w horrorach adaptujących prozę Kinga. Mowa o dylogii “To” oraz “To: Rozdział 2”. Nowy film z jego udziałem ukaże się na platformie streamingowej Netflix, a przygotowany zostanie przez Ryana Murphy’ego i wytwórnię Blumhouse Productions, z Jasonem Blumem na pokładzie.

Akcja filmu “Mr. Harrigan’s Phone” będzie działa się w stanie Maine – tak, jak większość opowiadań Stephena Kinga. Młodzieniec zaprzyjaźnia się z emerytowanym miliarderem. Mężczyzna umiera, ale zostaje pochowany z telefonem. Młodszy bohater odkrywa, że nadal może komunikować się z nieboszczykiem. Film na stanowić historię przyjaźni aż po grób.

Scenariuszem i reżyserią filmu “Mr. Harrigan’s Phone” zajmie się John Lee Hancock – twórca “McImperium” i “Małych rzeczy”. Wśród producentów znajdują się Murphy, Blum, Carla Hacken, Chris McCumber, Jeremy Gold i Scott Greenberg. Planowana jest premiera w 2022 roku.

Previous Article
Szkoła uwodzenia serial

Amazon szykuje serialowy reboot "Szkoły uwodzenia"

Next Article
David Duchovny i Jonah Hill

David Duchovny w komedii Netfliksa produkowanej przez Jonah Hilla

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share