“W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”: Netflix odsłonił oficjalny plakat filmu

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 plakat
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 plakat filmu / Foto Prime Movies: Netflix, Next Film, Akson Studio

Netflix podzielił się plakatem promującym nadchodzącą premierę – slasher “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”. Kontynuacja ubiegłorocznego przeboju ukaże się w serwisie 27 października – takie informacje przekazano już tydzień temu w ramach akcji “Netflix & Chills”. Nowy poster w kolorze alarmującej czerwieni podpowiada, że w “dwójce” Julia Wieniawa znów zmuszona będzie stanąć do walki z duetem zmutowanych morderców.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Plakat filmu

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 plakat
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Plakat / Foto AZN: Netflix, Akson Studio, Next Film, Filmweb

Premierę filmu “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” zaplanowano idealnie: horror ukaże się w ofercie Netfliksa w sam raz przed świętem halloween. Planowana jest też dystrybucja za granicą, a o premierze w USA donosi “Bloody Disgusting” – największy w sieci serwis zajmujący się kinem grozy i fantastyką.

Film “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” przygotowali twórcy “jedynki”: reżyser Bartosz M. Kowalski i scenarzystka Mirella Zaradkiewicz. Za realizację ponownie odpowiadało Akson Studio. Sequel będzie kontynuował wątek Zosi Wolskiej (Julia Wieniawa-Narkiewicz), która przeżyła masakrę w wykonaniu duetu psychopatycznych bliźniaków. Ponadto poznamy wiejskiego policjanta Adasia (Mateusz Więcławek), zakochanego w dziewczynie w ogóle nim niezainteresowanej. Twórcy obiecują, że “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” różni się od “zwykłego” slashera jako ironiczna opowieść o poszukiwaniu siebie i podziałach społecznych w Polsce.

W obsadzie “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” goszczą ponadto Andrzej Grabowski, Sebastian Stankiewicz, Izabela Dąbrowska, Zofia Wichłacz i Robert Wabich. Wojciech Mecwaldowski powraca w komediowej roli opiekuna na obozie kempingowym. Akcja drugiej części serii toczy się na Podlasiu.

Previous Article
Zakonnica w przebraniu 3

"Zakonnica w przebraniu 3": wybrano reżysera. W roli głównej wraca Whoopi Goldberg

Next Article
Scarlett Johansson Disney pozew

Scarlett Johansson i Disney - pozew. Konflikt rozstrzygnięty

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share