Rosario Dawson współpracuje z polskim studiem. Wystąpi w grze “Dying Light 2” Techlandu

Rosario Dawson Dying Light 2: Stay Human
Rosario Dawson Dying Light 2: Stay Human / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Amerykańska aktorka filmowa Rosario Dawson nawiązała współpracę z polskim przedsiębiorstwem growym. Mowa o studiu Techland, które przygotowuje obecnie sequel swojego największego przeboju – “Dying Light”. Dawson wystąpi w grze w roli głosowej. Tytuł ukaże się na rynku w lutym przyszłego roku.

Rosario Dawson Dying Light 2: Stay Human – aktorka wystąpi w polskiej grze

Oficjalny tytuł gry to “Dying Light 2: Stay Human”. Jak ujawnili deweloperzy, Rosario Dawson pojawi się w obsadzie gry – otrzymała angaż do jednej z istotniejszych ról, a jej postać nosi imię Lawan.

Na oficjalnym youtube’owym kanale serii “Dying Light” można znaleźć klip przedstawiający bohaterkę. Częścią nagrania jest też wypowiedź Dawson:

— Cześć, jestem Rosario Dawson, ale w grze “Dying Light 2” poznacie mnie jako Lawan. To w pewien sposób wojowniczka, bardzo twarda kobieta walcząca z przeszłością i szukająca zemsty na ludziach, którzy wyrządzili jej krzywdę. Tym, co naprawdę kocham w tej grze i samej postaci, jest to, że jest ona zależna od gracza. Czy zostanie płonącą w furii zabójczynią, która kierowana jest przez obsesję? Czy może zaryzykuje swoje życie, by ocalić innych? Wszystko zależy od was.

To nie pierwszy raz, kiedy twórcy polskich gier zapraszają do współpracy gwiazdy światowego formatu. Keanu Reeves i Grimes pracowali przy powstaniu osławionego “Cyberpunka 2077”.

Rosario Dawson podkładała w przeszłości swój głos w takich grach, jak “Syndicate”, “Dishonored 2”, “Dishonored: Death of the Outsider”, “Lego Dimensions” czy “NBA 2K20”.

Previous Article
Scarlett Johansson Disney pozew

Scarlett Johansson i Disney - pozew. Konflikt rozstrzygnięty

Next Article
Rodzinka rządzi premiera

Premiera. "Rodzinka rządzi" już w polskich kinach

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share