“Stranger Things”: Millie Bobby Brown w spin-offie o “Jedenastce”

Stranger Things spin-off
Stranger Things spin-off / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

W przyszłym roku hitowy serial “Stranger Things” wreszcie powróci z sezonem czwartym – blisko trzy lata (!) po premierze ostatniej serii. Ted Sarandos, jeden z dyrektorów generalnych Netfliksa, zapowiedział jednak, że bazowy serial to tylko “wierzchołek góry lodowej”, a w planach jest rozszerzenie go do rangi całej franczyzy.

Ponoć Sarandos zasugerował, że w niedalekiej przyszłości kręcony będzie spin-off, a może nawet spin-offy “Stranger Things”. Millie Bobby Brown, serialowa “Jedenastka”, miałaby wystąpić w jednym z takich projektów.

Stranger Things Spin-off, którego bohaterką będzie Jedenastka

Millie Bobby Brown występuje w “Stranger Things” jako “Jedenastka” alias Jane Hooper – nastolatka obdarzona zdolnościami psychokinetycznymi i telepatycznymi. Aktorka podpisała z Netfliksem umowę na kilka projektów filmowych lub serialowych – w efekcie powstaje między innymi kryminał “Enola Holmes 2”.

Jeśli wierzyć plotkom, Brown zagra także w spin-offie “Stranger Things”. Byłby to sensowny ruch dla Netfliksa, biorąc pod uwagę, że trzeci sezon serialu w ciągu zaledwie dwudziestu ośmiu dni od premiery został obejrzany w 67 mln gospodarstw domowych.

Teoria wydaje się o tyle wiarygodna, że “Stranger Things” to serial z gatunku grozy i fantastyki, a tego typu produkcje często doczekują się własnych spin-offów. Wystarczy wspomnieć tytuły jak “American Horror Stories”, “Oblicza strachu”, “Anioł ciemności” czy “Fear the Walking Dead”.

Stranger Things spin-off
Stranger Things Spin-off z udziałem “Jedenastki” w przygotowaniu / Foto AZN: Netflix Polska

Millie Bobby Brown powiedziała podczas wywiadu dla czasopisma “Elle”, że marzy o serialu, w którym “Jedenastka” “odbędzie podróż w głąb siebie” i “zdoła pokochać siebie samą”. Aktorka chciałaby też, aby jej postać nie była w przyszłości zależna od męskich bohaterów.

Previous Article
Viaplay. Co to

Viaplay - oferta: filmy i seriale, sport na życzenie

Next Article
Slumber Party Massacre teaser

Remake slashera "Slumber Party Massacre" - teaser filmu już w sieci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share