Netflix przedłuża emisję “Sex Education” na sezon 4.!

Sex Education sezon 4
Sex Education sezon 4 – powstaną nowe odcinki / Foto Prime Movies: Netflix

Życzenia fanów się spełniły: Netflix oficjalnie przedłużył serial “Sex Education” na sezon 4. Podczas konferencji TUDUM zapowiedziano, że w przyszłym roku widzowie poznają dalsze losy licealistów z Moordale High. Informacja nie powinna nikogo dziwić, bo “Sex Education” to jedna z najpopularniejszych oryginalnych produkcji w ofercie giganta streamingowego.

Sex Education sezon 4. – to już oficjalne: będą nowe odcinki

Na twitterowym profilu Netfliksa pojawiła się obietnica, że fani odbędą “zajęcia wyrównawcze” z wiedzy o “Sex Education” w nadchodzących roku. Ci fani, którzy wątpili w powrót serialu, zostali odesłani do “ławki” ze szkolną tróją.

4. sezon “Sex Education” świętują też aktorzy serialu, między innymi Gillian Anderson. Na Twitterze serialowej Jean Milburn pojawił się wpis zapowiadający przyszłe odcinki. Na załączonym zdjęciu widzimy Anderson, Asę Butterfielda (Otis), Alistaira Petriego (Michael Groff), Mikaela Persbrandta (Jakob) i Patricię Allison (Ola).

Czytaj też: “Sex Education” – sezon 4. w formie filmu świątecznego? Aktorzy o przyszłości serialu

W trzecim sezonie “Sex Education” Jean urodziła dziecko i otrzymała kopertę z szokującymi informacji o ojcu malucha. Otis i Maeve (Emma Mackey) wzmocnili swoją romantyczną więź, a następnie stanęli przed wyzwaniem – okazało się, że dziewczyna wyjeżdża w ramach stypendium naukowego za granicę. Adam (Connor Swindells) i Eric (Ncuti Gatwa) przeszli przez poważny kryzys w swoim związku, a Aimee (Aimee Lou Wood) odkryła uroki feminizmu.

Informacje o 4. sezonie “Sex Education” przekazano podczas konferencji TUDUM. Jej nazwa nawiązuje, oczywiście, do charakterystycznego efektu dźwiękowego, jaki towarzyszy sekwencji otwierającej produkcje Netfliksa.

Previous Article
Najlepsze filmy katastroficzne

Top 10: Najlepsze filmy katastroficzne

Next Article
Festiwal Filmowy w Gdyni

Złote Lwy 2021 - nagrody po festiwalu w Gdyni. Wśród laureatów Holland i Matuszyński

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share